Pobavte se na našem webu

Hry

the sniper.swf, (2.08MB)
POPIS HRY:
Je 6. června 1944 a spojenecká vojska se chystají na vylodění v Normandii. Před pár hodinami jste byli vysazeni polečně s dalšími parašutisty za nepřátelskou linií a stanete se součástí operace Neptun. Vašim úkolem bude zneškodnit nepřátelské cíle v oblasti vylodění a pomoci tak k úspěšně invazi a otevření cesty do Evropy.
camper strike.swf, (365.86kB)
POPIS HRY:
Nejen pro fanoušky CSka je tu připraven krásný tříkolový trénink, kde můžete likvidovat terče buď pistolkou a nebo sniperovkou. Hodnotí se přesnost zásahů a taky rychlost, protože čím dřívě terč zneškodníte, tím dříve přijede další a vy můžete získat víc bodů.
2d knock-out.swf, (840.46kB)
POPIS HRY:
Vyzkoušejte své schopnosti v boxerském ringu, procestujte celý svět a staňte se neporazitelným. V každé zemi světa se utkáte s tamním šampiónem a každého z nich musíte porazit, aby jste se stali legendou.
willy fog.exe, (1.17MB)
Popis hry:
Je to hra ,kterou jsem sám vytvořil!!!
Hrajete v ní za Willyho Foga a střílíte všechno....
ultimate defense.swf, (1.64MB)
POPIS HRY:
Hromada příšerek vylezla ze svých nor a vy je za pomoci bojovníků, kouzelníků a magie musíte zastavit dřív, než se dostanou až k vám. Hra přináší nové zajímavé prvky a tudíž se někomu můž zdát ze začátku trochu těžší. Cesta kudy příšerky chodí se v jenotlivých levelech postupně mění a vy musíte budovat vaši obranu znovu od začátku.
caveman.swf, (5.54MB)
POPIS HRY:
Zlé příšerky unesli vaši milou a na vás teď je, aby jste se vydali ji zachránit. Budete muset hopsat stále výš a výš a cestou likvidovat všechny příšerky, které vám vlezou do cesty.
Gangster-Life.htm, (21.2kB)


 

Popis hry:
Kdo pamatuje počátek známé herní série GTA, jistě nedá na tuhle flashovou obdobu dopustit....
Crazy flasher 3.swf, (2.42MB)
POPIS HRY:
Pěkná brutalitka ve stylu Dad´n´me. S holýma rukama, nebo pořádným kanónem se budete bít s přesilou nepřátel. Hrajete buď dead match, nebo story mode a za vydělané peníze si pak můžete nakoupit lepší výbavičku.
Sky warior.swf, (1.76MB)
POPIS HRY:
V této hře vyletíte s bojovým letadel do nepřátelského území, kde se setkáte se spoustou nepřátel. Každé z kol je na závěr okořeněno velkým silným protivníkem.
1  
2