Pobavte se na našem webu

psané

Chlubí se kluk
Chlubí se kluk kamarádovi:"Sem si našel milenku.." "Jo?A jaká je?" "Je skvělá,ale ženatá.." "A co její starej?" "No já ho znám jen zběžně.." "Co to znamená?" "Vždycky když přijde tak ja běžim.."

Šatní mol
Manžel odjel na služební cestu, tak si Růža pozvala milence. Zrovna když jsou v tom nejlepším, uslyší klíče. " Franto, schovej se, Pepa se vrátil!!!" Franta se schová do skříně. Manžel ulehne za Růžou a spí. Po třech hodinách to Franta nevydrží, obleče si Růžin kožich a potichu vyleze ze skříně. Pepa se probudí a říká: " Kdo seš?" " Já jsem šatní mol!" " A proč máš na sobě ten kožich?" " Sním si ho až doma!!!"

Nevěra
Přijde manžel dřív z práce a najde manželku, jak si to rozdává se sousedem. " No....co.... Co to proboha děláš?" řve manžel. " Vidíš, Lojzo, já jsem ti říkala, že je úplně blbej!!!"

Jaký je
Jaký je rozdíl mezi veselým a smutným paroháčem?......Ten veselej o tom ještě neví!!!

Nahý Ježíšek  
O Vánocích přijde klučina za tatínkem a zajímá se: „Tati, proč se u nás Ježíšek svléká?”
„Prosím tě, jak tě to napadlo?”
„No, když jsem včera přišel domů, maminka v ložnici říkala: Ježíši, rychle se obleč a vyleť oknem. Manžel přišel!”

Milenec  
Manzel není doma a manzelka si mezitím uzívá s milencem. Zachrastí klíce, je slyset zámek, manzelka schová milence do skríne, sepne ruce k nebi a prosí: Boze, udelej si se mnou co chces, jenom at nás neobjeví muj muz. Je strasne zárlivý a urcite by zabil nejen me, ale i mého milence. Na to se nebesa otevrou a ozve se: Dobre, bude to jak chces, ale za tri roky te ovolám k sobe, utopís se. Dobre, dobre, jen at ho ted nenajde. Vsechno probehne úplne hladce. Tri roky se zena nekoupe, jenom sprchuje. Nechodí na koupaliste, vode se zdaleka vyhýbá. Tri roky ubehnou. Ubehnou ctyri, pet let. Na svuj slib uz zapomnela. Po peti letech si koupí zájezd na okruzní plavbu okolo sveta. Na lodi je velká zábava, samé zeny, kdyz v tom se zacne lod potápet. Zena si vzpomene na svuj slib. Poklekne, sepne ruce k nebesum a volá: Boze, ted, ted me chces povolat k sobe? Podívej se, kolik nevinných zen ted zemre spolu se mnou. Nebesa se opet otevrou a ozve se: Dva roky, dva roky mi trvalo, nez jsem vás vsechny kurvy dostal na jednu lod!

Černá ovce rodiny  
Jeden misionar prijel do Stredni Afriky a usadil se u jednoho kmene. Stravil tam vice nez rok, ucil je cist, psat a seznamoval je s krestanskou virou. Obzvlast zduraznoval sexualni cistotu a upozornoval na zlo hrichu. Jednoho dne porodila zena jednoho muze z rady starsich bile decko. Vesnici to sokovalo a nacelnik sel jmenem vsech promluvit s misionarem: "Varoval jsi nas pred zlem sexualnich hrichu, ale cerna zena naseho kmene porodila bile decko. Ty jsi jediny bily muz, ktery kdy do teto vesnice vstoupil. Neni potreba byt genialni, aby si jeden srovnal, co se tu stalo!" "Ale ne, to se moc pletete. To, co se zde stalo, je vyjimecna, ale prirodni zvlastnost, rika se tomu albinismus. Podivejte se na vasi pastvinu. Pole plne bilych ovci, a presto je mezi nimi jedna cerna. Priroda tohle obcas udela." Nacelnik chvili premysli a pak odpovida: "Hele, dohodneme se. Ty nebudes nikde mluvit o te cerne ovci a ja zase pomlcim ohledne toho decka."

Zenske a mouchy

Jaky je rozdil mezi zenskejma a mouchama?
.............................
mouchy otravujou jen v lete

5 otázek
Otázky:
1.proč si ten pán ohřívá pivo?
2.proč ten stejnej pán dává psa do trouby?
3.proč se sprchuje pořád teplou vodou?
4.proč chodí v létě v teplým oblečení?
5.proč má tak rád oheň?
Odpověď na všechny otázky:protože je teplej!

Číslo
Víte jaký je rozdíl mezi košilí a ženskou žádnej teprve až jí máš na sobě poznáš co je to za číslo
1  
2